• Bieżące informacje

• PRZEKAŻ 1,5% PODATKU

"Życzliwość jest pragnieniem szczęścia drugich"

- Tolmann Pesch -

Serdecznie dziękujemy za wszelkie dotychczasowe przejawy życzliwości. Dzięki Państwa wsparciu finansowemu mogliśmy rozwijać działalność zespołu: przygotowaliśmy kilka autorskich programów, braliśmy udział w gminnych imprezach, przeglądach folklorystycznych, koncertach charytatywnych oraz zakupiliśmy brakujące elementy strojów ludowych.

Kolejny raz zwracamy się z prośbą o przekazanie 1,5% odpisu od podatku na rzecz naszej szkoły z przeznaczeniem na rozwój SZR "Bukowioki".

Mamy nadzieję, że nadal będziemy mogli prezentować na scenie dawne obrzędy oraz piosenki i tańce naszego regionu.

Opiekunki SZR "Bukowioki"

Jak wypełnić PIT:

1.Nazwa OPP – STOWARZYSZENIE POMOCY SZKOLE „MAŁOPOLSKA”

2.Numer  KRS – 0000052078

3.Kwota 1,5 % odpisu

4.Cel szczegółowy – SP im. O. Kolberga w Bukowie

• PODZIĘKOWANIE

• Dziękujemy Wam za udział w akcji " Pomoc dla Frania". Dzięki Wam Drodzy Rodzice, Uczniowie i Nauczyciele na konto Frania wpłynęło 1000 PLN.

• Pomoc dla Frania

• Uwaga już w najbliższy poniedziałek dorzucamy dużą cegiełkę pomocy dla Frania! Jak będzie duża?? Wszystko w waszych rękach, a dokładnie to w brzuchach. 50% utargu z najbliższego poniedziałku (23.01.2023) przekażemy na pomoc dla Frania. Poinformujcie znajomych, kolegów, rodzinę! Zapraszamy do nas lub zamawiajcie w dostawie liczy się każda pizza oraz każdy burger. Potraktujcie to jak tłusty czwartek. Kalorie odkładamy na bok. Bardzo prosimy o udostępnianie i nagłaśnianie akcji. Liczy się każda pomoc nawet przez udostępnienie! Wrzucamy również linka do zbiórki dla Frania https://www.siepomaga.pl/franus-foremny Pozdrawiamy EKIPA SZTOS 12 381 82 01Krakowska 20, 32-031www.pizza-sztos.pl

Nasza szkoła dołącza się do charytatywnej akcji pomocy dla Frania z Głogoczowa organizowanej przez Pizzerię Sztos w Mogilanach. Dochód ( 50%) z każdej kupionej  pizzy zostanie przekazany chłopcu.

Każda klasa, która chce wziąć udział w akcji proszona jest o zebranie odpowiedniej kwoty na zakup pizzy i złożenie zamówienia u pani Katarzyny Mrowiec do 9.00 w poniedziałek 23 stycznia. O 12.30  wszyscy podzielimy się pizzą, mając świadomość, że pomagamy, tym, którzy potrzebują pomocy.

• DZIEŃ SZALONEJ FRYZURY

• Jutro 20 stycznia Samorząd Uczniowski ogłasza Dniem Szalonej Fryzury. Dajcie wodze swojej wyobraźni, pamiętając o zachowaniu swojego naturalnego koloru włosów. Udanej zabawy koleżanki i koledzy!

• WYNIKI KONKURSÓW

• Konkurs 3rd Advent Calendar Challenge oraz Advent Calendar Challenge Kids dobiegł końca.

Oto wyniki:

III m-ce Michał Urbanik

III m-ce Aleksandra Książek

wyróżnienie Milena Musiał

Gratuluję wszystkim uczestnikom wytrwałości, sumienności i obowiązkowości w codziennym wykonywaniu zadań.

Serdeczne podziękowania kieruję w stronę sponsorów, bez których zorganizowanie nagród byłoby niemożliwe.

Dziękuję za Państwa zaangażowanie, szczodrość i serce.

Dziękuję za wsparcie, pomoc w sprawdzaniu prac uczniów oraz pomoc w organizacji całego przedsięwzięcia.

Magdalena Bentkowska - organizatorka konkursu

• SUKCESY, SUKCESY!...

• Miło nam poinformować, że uczeń klasy VIII - Oskar Sonik

zdobył złoty medal w rozrywkach singlowych w kat. Juniors U14 open - podczas Mistrzostw Polski w Blackmintona Stare Babice oraz                                                          1 msc. w  Międzynarodowych Mistrzostwach Polski Juniorów (Brzeszcze),w kategorii BS U14.

Gratulujemy!

• Nagłówek

• Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Etiam lacinia feugiat libero, quis sodales metus porta quis. Proin maximus feugiat ipsum id rhoncus. Donec quis dolor

Phasellrtsce scipitvarius mi. Cum sociistoque pentibus et magnis diarturtots nascetur rimulug maleada odiorbi dio gravida atcurus necuus a lorem. Maecenas tristique ori ac sem. Duis ultrices pharetra gna. Donec accumsan malesuada ornec sit amet eros. Lorem ipsum dolor sit amt consc tetuer aiing elit. Mauris fermentum tum magna. Sed laoreet aliquam leo. Ut te dolor dapbus eget elentu vel cursus eleifend elit. Aenean auctor wrna. Aliqua volutpat. Duis ac turpis. Integer rutrum ante eu lacuest um liberoisl porta vel sceleisque eget malesuada at neque. Vivam nibhus leo vel metus. Nulla facilisi. Aenean nec eros. Vestibulum ante ipsum primis in faucibus orci luctus et trices posuere cubilia Suspendisse sollicitudin velit sed leo pharetra augue nec augue. Nam elit magnandrerit sit amet tincidunt ac viverra sed nulla.

Donec porta diam eu massa. Quisque diam lorem interdum vitaedapibus ac scelerisque vitae pede. Donec eget tellus non erat lacinia fermentum. Donec in velit vel ipsum auctor pulvinar. Proin ullamcorper urna et felis. Lorem ipsum dolor sit amet, conse ctetur adipiscing elit. Etiam lacinia feugiat libero, quis sodales metus porta quis. Proin maximus feugiat ipsum id rhoncus. Donec quis dolor eu est sagittis cursus sed eu ex. Suspendisse bibendum dignissim justo. Aliquam vestibulum magna at iaculis eleifend. Sed mattis ligula et sem egestas rutrum. Vestibulum vel ante nec erat fermentum varius. Curabitur tempus commodo velit, non commodo libero aliquam eu. Suspendisse hendrerit, urna ut convallis auctor, nunc arcu fermentum urna, eleifend vestibulum mauris nunc sit amet velit. Fusce quis massa non nibh pharetra commodo eu vel tortor. Pellentesque dui turpis, ornare at condimentum sit amet, interdum eget turpis. Praesent vitae ipsum maximus, tempus mauris ac, viverra enim. Nullam lorem lectus, venenatis sed porttitor at, cursus quis tellus.